תמי אפשטיין ציורים בתדרי אור

עברית  |  English  |  
הרצאות ומופעים חוויתיים באירועים
סמופע מרתק אני מספרת על ניסים מהממים שקרו לי בשעה שציירתי במהלך מדיטציה. ניסים בתחומי בריאות, שלום, ועוד, אספר ואדגים כיצד כשמציירים במהלך מדיטציה ובתחושה שהמציאות הרצויה כבר כאן - הציור בדרך זו בורא מזמן וממגנט מציאות. אספר על ניסים שקרו לי בנושא השואה, על פרוייקט השלום הבינלאומי שאני מקיימת ברוח זו כבר 5 שנים, בו מציירים בו זמנית במהלך מדיטציה ב 44 מדינות, על צמחים שנעים בהשפעת כווני הציור האנרגטי, ועל כוחה האדיר של אמנות במדיטציה להשפיע על מציאות חיינו.
במהלך ההרצאה אכנס למדיטציה קצרה ואדגים כיצד אני מציירת תוך כדי ריקוד ומדיטציה בהשפעת מוסיקה .
אחלק דפים וצבעים והקהל יוזמן להשתתף ולצייר גם הוא יחד איתי.
החוויה מיוחדת ומעצימה. ניתן לשים דגש על הסדנה כסדנה חוייתית ששמה דגש על שיתוף הקהל בציור ובמדיטציה, או בדגש על ההרצאה עם הדגמת מופע הציור, שאלות ותשובות.
המופע מתאים לכולם, במיוחד לאנשים רוחניים ופתוחים, ליוצרים ולאנשים שאינם מציירים. למתעניינים באמנות וברוח. סדנת היצירה מתאימה למי שמחפש חוויות מיוחדות.
הסדנה מתקיימת בסטודיו שלי בקיסריה, שם ניתן לראות גם את ציורי, לקבל עליהם הסברים מרתקים (למשל אראה כיצד כשציירתי במדיטציה ובעיניים עצומות צויירו בתוך הציור מלאכים וחיות מדוייקות ומגיני דויד, אותם לא ציירתי והם נראים בבירור בציור), אספר ואדגים כיצד התפתח הציור שלי מציור מדיטטיבי בעיניים עצומות לציור הממגנט מציאות מכל הסוגים, שפע ובריאות.

מוזמנות אלי קבוצות של מטיילים או אנשים לימי כיף וגיבוש. ניתן גם לתת הרצאה פרטית או לקבוצה קטנטנה.
את ההרצאה ניתן להעביר גם במקומות נוספים בארץ, בלווי שיקופיות.
אשמח לרתק אתכם


 
 
כל הזכויות שמורות - תמי אפשטיין - ציור אנרגטי ©
,אין להשתמש בתוכן או בתמונות מאתר זה למטרות מסחריות או פרטיות
אין להעתיק, לשכפל, לשכתב תוכן או תמונות מאתר זה בכל צורה שהיא כולל מדיה דיגיטלית
.אלא אם כן התקבל אישור בכתב ומראש מבעלי זכויות היוצרים באתר
לייבסיטי - בניית אתרים