תמי אפשטיין ציורים בתדרי אור

עברית  |  English  |  
WORLD ART GAMES אולימפיאדת האמנות
ומיגנוט מציאות בעזרת האמנות. למעבר ישירות לפרטים על האולימפיאדה גלגל או לחץ כאן  


 לפרטים עלהפרוייקט שלי למגנוט מציאות בעזרת האמנות ולפרוייקט השלום הבינלאומי המשיכו לקרוא כאן

מיגנוט מציאות של שלום בעזרת האמנות!!!
https://www.facebook.com/events/239140962952703/  זה הקישור מוזמנים להשתתף ב 5.5.14 ב 5.00  - או פשוט לפי אחת המדיטציות שכאן. תודה.
מחשבותינו הן שיוצרות את מציאות חיינו
-
ואם מחשבות אלו עמוקות וממדיטציה ומלוות בעשיה אמנותית מכל תחום - האפקט עצום!

אני השגתי לי ולתלמידי ריפוי בדרך מקורית זו - ולכן אני סבורה שאם רבים יעשו זאת בו זמנית יחד נוכל לקדם ריפוי לעולם!
משום כך אני מזמינה אתכם להקשיב ליו טיוב שכאן ולעשות את ההוראות במועדים שנקבעו או בעל מועד שתרצו.(21/12/12 ,21/1/13). בתאריך 17.3.14 נקיים אירוע דומה לחצו כאן לקישור לאירוע (בעולם יעשו זאת לפי שעון ישראל כלומר כשהמועד הוא 12 בצהריים בישראל יעשו זאת איתנו ב 12 בלילה בצ'ילה 11 בבוקר קרואטיה וכו').
כמו כן אתם יכולם להשתמש בדרך זו לבד, או בפניה אישית אלי (ל050-5902095 או דרך צור קשר )כדי למגנט משאלות נוספות מכל תחום הרזיה, זוגיות, בריאות ועוד!
זו הפעם החמישית שאנו מקיימים ארוע זה. בארועים הקודמים השתתפו אנשים מ 50 מדינות(!!!) בכל העולם. אסיה, אירופה, אמריקה אוסטרליה ואפריקה(!!!) כולם בדיוק באותה שעה! חשוב לציין שידוע לי בוודאות שגם במדינות ערב עשו את הארוע בו זמנית בין היתר באיראן, סוריה מצריים עמאן ועוד.
במבצע "עמוד ענן" הוספתי ארוע מיוחד גם ב 17-21/11/12. ובו מדיטציה מיוחדת לבטחון ישראל והעולם. בארוע אותו ניתן לראות בפייסבוק נתנה הוכחה כניראה לעוצמת מחשבתינו כשהיא מלווה באמנות ומתקיימת בכל העולם...תחילה קבעתי את הארוע הבינלאומי בתאריכים 17-19/11, ב19/11 כמעט הושגה הפסקת אש...ביקשתי שאנשים ימשיכו בפרוייקט האמנות ממדיטציה עד 21/11...ואמנם ב21/11 הושגה הפסקת אש.
האם אתם סבורים שפרוייקט שלום זה עזר?...
  ידידי בארגון World Art Games אולימפיאדת אמנות לעולם טוב יותר, משתתפים בפרויקט ותומכים נלהבים! פרטים ב WWW.WAGAMES.ORG לקריאה נוספת על הארגון לחץ כאן  
 
סרטון על דרך עבודתי
מדיטציה  בעברית ל -1/9/12
מדיטציה לאמנות ושלום ל11/11/12 בעברית
מדיטציה לאמנות ושלום ל, 10/10/12  באנגלית
   


World Art Games  -   WAG
 משחקי אמנות חובקי עולם!
תמי אפשטיין TAMI EPSTEIN
נשיאת אולמפיאדת האמנות WAG  בישראל

WAG - WORLD ART GAMES - ISRAEL
 
 
פרוייקט מדהים וחדשני של אולימפיאדת אמנות הכוללת את כל תחומי האמנות - אמנות פלסטית, מחול, מוסיקה, פרוזה ועוד! מוזמנים להכנס לאתר הבילאומי    www.wagames.org
 
 
של אולימפיאדת האמנות הבינלאומית - ארוע אמנות ענק עם 60 מדינות!


...
WORLD ART GAMES הוא ארגון חדשני המקיים בכל שנה שנייה "אולימפיאדת אמנות" האוולימפיאדה תכלול את מרבית קטגוריות האמנות בהשתתפות כ 60 מדינות. ב 29.7 - 10.6 2013, תתקיים האולימפיאדה ב 4 ערים יפיפיות בקרואטיה.

אמנים המעונינים לייצג את ישראל, וספונסרים מוזמנים לפנות אלי למייל הבא tamiepstein5@gmail.com


 
בנוסף מתקיימים לאורך התקופה ארועי אמנות שונים - כפרי אמנים יפיפיים, כנסים וארועי תרבות. מייסד הארגון הוא מר פטר וייס.

ישראל חרטה על דיגלה את השלום לאירוע אמנות חשוב זה.אי לכך הסמל שלנו כולל בתוכו יונת שלום  וענף זית.

לקראת חגיגות 300 הימים לאולימפיאדה, בהתאם לרוח השלום שאנו מביאים מישראל ארגנתי ארוע מדהים אשר שודר ישירות בעולם דרך האירגון. האירוע היה למען מיגנוט שלום! בכל העולם יצרו יחד באותה שעה ממדיטציה יצירות למען השלום! עקב ההצלחה אנו חוזרים על האירוע ב10/10, 11/11, 12/12, 21/12, 1/1/13, וכו' באירוע הראשון השתתפו 40 מדינות כולל מדינות עוינות כמו איראן וסוריה!!!!!!!!!
עד כה השתתפו בכל אחד מארבעת הפעמים בהם קיימתי פרוייקט זה אנשים מכ 40 מדינות! בינהן חברים אישיים שלי מאיראן, סוריה, עמאן, מצריים וכמובן רבים מאירופה אמריקה ואסיה.
אתם - אמנים ולא אמנים מוזמנים להשתתף באירוע חשוב זה. פרטים http://www.wagames.org/en/events/eventsב(אנא גללו למטה לאירוע ישראל)

 

 
אנו נקיים תערוכה "שלום מירושליים לעולם" ובה יצירות אשר ינדדו לקרואטיה. עיני כל העולם נשואות לירושליים - מה שקורה במדינתינו הקטנה משפיע על העולם כולו...לכן אני מחברת את אולימפיאדת האמנות לקריאה "שלום ואמנות מירושלים לעולם"

ישראל חרטה על דיגלה את השלום אי לכך הסמל שלנו (בראש העמוד) כולל בתוכו יונת שלום עלה זית ומגן דוד.

לכבוד האולימפיאדה נכתב בישראל שיר מיוחד לשלום של סיגל מגן, יופק ספר מיוחד עם השיר, ובו ישולבו ציורים לשלום. ספר זה ייצג אותנו באולימפיאדת האמנות בקטגורית פרוזה וציור. ואף יפורסם בספר שירי ילדים בינלאומי שיוצא לקראת האולימפיאדה.
נתראה בקרואטיה 2013 - באולימפיאדת האמנות

 

 
 
כל הזכויות שמורות - תמי אפשטיין - ציור אנרגטי ©
,אין להשתמש בתוכן או בתמונות מאתר זה למטרות מסחריות או פרטיות
אין להעתיק, לשכפל, לשכתב תוכן או תמונות מאתר זה בכל צורה שהיא כולל מדיה דיגיטלית
.אלא אם כן התקבל אישור בכתב ומראש מבעלי זכויות היוצרים באתר
לייבסיטי - בניית אתרים